Sztabka 1g – Czarna – PUDEŁKO GRATIS!

Sztabka 1 g wyprodukowana przez Mennicę Małopolską.

Próba: 999,9 (24 karaty)

Waga: jeden gram

Opakowanie: plastikowy blister (coincard) z motywem okolicznościowym

Producent: Mennica Małopolska

Kraj: Polska

Płatność: przelew, płatność on-line, gotówka (możliwość zakupu w sklepie)

Opis:

Złota sztabka to wspaniały prezent z okazji Chrztu Świętego. To nie tylko piękna i wartościowa pamiątka tej wyjątkowej uroczystości, ale także inwestycja w przyszłość dziecka. Za kilka lat może stać się ważnym zastrzykiem finansowym dla nastolatka, wchodzącego w dorosłe życie.

Każda sztabka zapakowana jest w kartę coincard – blister z mocnego tworzywa sztucznego. Gwarantuje ono autentyczność sztabki, jej wszystkie prawidłowe parametry i idealny stan zachowania.

PROMOCJA – PUDEŁKO GRATIS!

Każda sztabka zapakowana jest w nasze firmowe, ozdobne, kartonowe pudełko w kolorze złotym, wyłożone białym flokiem. W miękkiej pluszowej wkładce znajduje się wgłębienie idealnie dopasowane do wymiarów produktu oraz wygodne uchwyty ułatwiające wyjmowanie sztabki za każdym razem gdy zechcesz znów nacieszyć się jej blaskiem.

Do każdej sztabki dołączony jest certyfikat autentyczności potwierdzający jej wagę oraz czystość złota a także paragon fiskalny lub faktura VAT, dzięki czemu zakup jest w pełni udokumentowany i bezpieczny.

W przypadku zamówienia sztabki ocechowanej lub grawerowanej czas dostawy wydłuża się o 2 dni, natomiast w przypadku opakowania z dedykacją czas dostawy wynosi do 7 dni roboczych.

SKU: 1gr-1 Kategoria: